BLOG HASTE GARDEN


Czym meble ogrodowe Haste Garden wyróżniają się na tle konkurencji?

W dzisiejszych czasach rynek mebli ogrodowych jest nasycony produktami z różnych zakątków świata. Jako konsument, często stajemy przed trudnym wyborem - co wybrać, aby nasz ogród, taras czy balkon prezentowały się nie tylko estetycznie, ale również były miejscem relaksu i odpoczynku przez wiele lat. W tym kontekście nasze produkty wyróżniają się na tle konkurencji z kilku kluczowych powodów, które chciałbym Państwu przybliżyć.

Wyprodukowane w Polsce kontra produkcja w Chinach

Przede wszystkim, nasze meble są wyprodukowane w Polsce. To oznacza nie tylko wsparcie lokalnej gospodarki, ale także gwarancję wysokiej jakości wykonania. Kontrola procesu produkcyjnego odbywa się na każdym etapie, co przekłada się na wytrzymałość i trwałość naszych produktów. Konkurencja często oferuje meble produkowane masowo w Chinach, gdzie kontrola jakości może być mniej rygorystyczna.

Meble z drewna - robinia akacjowa

Konstrukcja i materiały

Nasze meble aluminiowe są zespawane w całość, co zapewnia ich stabilność i solidność. W przeciwieństwie do tego, wiele produktów konkurencji opiera się na konstrukcji skręcanej, co z czasem może prowadzić do luzowania się elementów i chwiejności. Ponadto, nasze meble są malowane farbą proszkową odporną na promienie UV, co zapobiega blaknięciu. Konkurencja często stosuje mniej trwałe rozwiązania, które nie wytrzymują próby czasu.

Meble aluminiowe

Grubość ścianki i przekroje

Używamy profili o grubości ścianki 2 mm, podczas gdy konkurencja często ogranicza się do 0,9 mm. Szerokie przekroje naszych mebli zapewniają dodatkową wytrzymałość i stabilność, co jest szczególnie ważne w przypadku mebli używanych na zewnątrz.

Meble metalowe Mohito

Poduszki i pokrowce

Nasze poduszki mają grubość 20 cm, co zapewnia nieporównywalny komfort siedzenia. Stosujemy pokrowce z tkaniny akrylowej hiszpańskiej firmy Fernando Cedra, znanej z wysokiej jakości i trwałości. Konkurencja często oszczędza na materiałach, oferując cieńsze poduszki i pokrowce z tkanin no name, które szybko się zużywają.

Poduszki i pokrowce

Personalizacja i wybór

Oferujemy 15 kolorów poszewek, co pozwala klientom na personalizację swoich mebli. Dodatkowo, umożliwiamy dokupienie nowych pokrowców, co jest rzadkością u konkurencji. Nasze meble można kupować pojedynczo, nie ograniczamy Państwa do zakupu całych zestawów, co daje większą swobodę w aranżacji przestrzeni.

Drewniane meble ogrodowe

Materiał wykonania

Nasze meble ogrodowe są wykonane z drewna robinii akacjowej, które jest niezwykle twarde i odporne na warunki atmosferyczne. To znacznie lepsza alternatywa dla eukaliptusa, który jest tylko średnio odporny, czy sztucznego drewna, będącego de facto plastikiem zanieczyszczającym środowisko.

Choć nasze produkty mogą być droższe niż te oferowane przez konkurencję, jakość, trwałość i estetyka, jaką Państwu oferujemy, są bez porównania. Inwestycja w dobrej jakości meble ogrodowe to oszczędność w dłuższej perspektywie czasu. Zapraszamy do wyboru produktów, które nie tylko zadowolą Państwa potrzeby estetyczne, ale będą również służyć przez wiele lat.

Narożnik ogrodowy

Zobacz naszą ofertę mebli ogrodowych