Płatność kartą kredytową za meble ogrodowe w sklepie Haste Garden

Jakimi kartami mogę zapłacić w sklepie internetowym hastegarden.pl?

Sklep internetowy Hastegarden.pl korzysta z autoryzacji płatności korzystając z serwisu Dotpay.pl.

Serwis Dotpay.pl dokonuje autoryzacji następujących systemów kart płatniczych: VISA, MasterCard, Diners Club International, JCB, American Express, Maestro, Visa Electron.


W jaki sposób mam dokonać płatności za usługę?

W przypadku chęci wyboru płatności za pośrednictwem systemu DotPay.pl prosimy o kontakt ze sklepem, przesłany zostanie link umożliwiający płatność!

Po kliknięciu w ten link zostaniesz przeniesiony na bezpieczne strony serwisu Dotpay.pl.

System zapyta o Twoje dane teleadresowe oraz numer karty płatniczej (dane te posłużą jedynie do weryfikacji płatności Dotpay.pl i nie zostaną nigdzie zapisane). Po Twojej akceptacji informacje zostaną wysłane szyfrowanym połączeniem do centrum autoryzacji kart płatniczych.

Jeżeli nie pomyliłeś się przy wprowadzaniu informacji, na Twojej karcie są wystarczające środki pieniężne, a karta nie jest zastrzeżona w systemie bankowym to otrzymasz na adres e-mail, który podałeś w formularzu potwierdzenie autoryzacji. (Jeżel zakupiłeś kod dostępu w usłudze Dotpay Kod, zostanie on również przesłany na ten adres). Kopię takiego potwierdzenia otrzyma także sklep internetowy www.hastegarden.pl.

Podczas całego procesu nikt, także pracownicy Dotpay i pracownicy sklepu nie zobaczą informacji o Twojej karcie płatniczej.

Karty płatnicze i obsługiwane przelewy

Nasze ID to 43187

Dotpay.pl