Parasole ogrodowe

UMBROSA - ekskluzywny parasol przeciwsłoneczny - ogrodowy, balkonowy i tarasowy

Katalog parasoli Umbrosa Unikalne wzornictwo zacieniania to najlepsze wyrażenie opisujące produkty UMBROSA. Belgijska firma UMBROSA oferuje kolekcję luksusowych rozwiązań zacieniania powierzchni zewnętrznych na wysięgniku, z możliwością regulacji. Paraflex, Ingenua, Icarus, Spectra, Eclipsum, Infina, Nauta, Etna i Basic - wszystkie te grupy produktów zapewniają ochronę przed słońcem w prosty i stylowy sposób. Każdy parasol balkonowy firmy UMBROSA wyraża wyraźnie zarówno elegancję i subtelną prostotę, a w połączeniu z dotychczas nieznaną ergonomią wprowadzają słowa "łatwe w użyciu" na wyższy poziom.

UMBROSA w sposób bardzo świadomy wybiera współpracę z najlepszymi międzynarodowymi projektantami oraz produkcję wyłącznie w Belgii. Wszystkie części, w tym wysięgniki, wykonane są z wytrzymałego anodowanego aluminium, materiałów odpornych na promienie UV oraz tkanin o najwyższej jakości. Wszystko to zapewnia możliwość zacieniania powierzchni na długie lata. Kolekcja UMBROSA eksportowana jest do 80 krajów i można ją znaleźć na najpiękniejszych tarasach na świecie oraz w najbardziej znanych sieciach hotelowych.

Parasole ogrodowe duże

Natura stanowi niewyczerpalne źródło inspiracji: drzewa i inne rośliny dają cień w unikalny sposób, nie tylko sobie samym, ale także swojemu siedlisku. Każdy parasol tarasowy UMBROSA polega na genialnych rozwiązaniach występujących w naturze, rozwijając wartościowe i innowacyjne pomysły na zacienianie powierzchni, różniące się znacznie od tego rodzaju produktów w klasycznym rozumieniu. UMBROSA jest specjalistą w tworzeniu supernowoczesnych rozwiązań ochrony powierzchni przed słońcem zarówno do zastosowania w miejscach prywatnych (ogrody, balkony), jak i komercyjnych (tarasy). Zespół projektantów przykłada szczególną wagę do unikalnego charakteru natury i śmiałej kreatywności każdego wzoru. Niektórym wystarczy mały parasol, często jednak występuje zapotrzebowanie na duże parasole, które kryją przed słońcem znacznie większy obszar, tworząc komfortowe warunki dla większej liczby osób. Belgijska firma dostosowuje wielkość parasola pod klienta, dzięki czemu każdy może otrzymać ochronę słoneczną stworzoną według własnych preferencji.

Każdy parasol ogrodowy na wysięgniku UMBROSA to produkt składany pod indywidualne zamówienie klienta i jego zwrot nie jest możliwy.Kolekcje parasoli UMBROSA

Parasole Paraflex

Parasole Paraflex

Parasole Spectra

Parasole Spectra

Parasole Infina

Parasole Infina

Żagle ogrodowe Ingenua

Żagle ogrodowe Ingenua