Parasole ogrodowe

UMBROSA - ekskluzywny parasol przeciwsłoneczny - ogrodowy, balkonowy i tarasowy

Katalog parasoli Umbrosa Unikalne wzornictwo zacieniania to najlepsze wyrażenie opisujące produkty UMBROSA. Belgijska firma UMBROSA oferuje kolekcję luksusowych rozwiązań zacieniania powierzchni zewnętrznych na wysięgniku, z możliwością regulacji. Paraflex, Ingenua, Icarus, Spectra, Eclipsum, Infina, Nauta, Etna i Basic - wszystkie te grupy produktów zapewniają ochronę przed słońcem w prosty i stylowy sposób. Każdy parasol balkonowy firmy UMBROSA wyraża wyraźnie zarówno elegancję i subtelną prostotę, a w połączeniu z dotychczas nieznaną ergonomią wprowadzają słowa "łatwe w użyciu" na wyższy poziom.

UMBROSA w sposób bardzo świadomy wybiera współpracę z najlepszymi międzynarodowymi projektantami oraz produkcję wyłącznie w Belgii. Wszystkie części, w tym wysięgniki, wykonane są z wytrzymałego anodowanego aluminium, materiałów odpornych na promienie UV oraz tkanin o najwyższej jakości. Wszystko to zapewnia możliwość zacieniania powierzchni na długie lata. Kolekcja UMBROSA eksportowana jest do 80 krajów i można ją znaleźć na najpiękniejszych tarasach na świecie oraz w najbardziej znanych sieciach hotelowych.

Natura stanowi niewyczerpalne źródło inspiracji: drzewa i inne rośliny dają cień w unikalny sposób, nie tylko sobie samym, ale także swojemu siedlisku. Każdy parasol tarasowy UMBROSA polega na genialnych rozwiązaniach występujących w naturze, rozwijając wartościowe i innowacyjne pomysły na zacienianie powierzchni, różniące się znacznie od tego rodzaju produktów w klasycznym rozumieniu. UMBROSA jest specjalistą w tworzeniu supernowoczesnych rozwiązań ochrony powierzchni przed słońcem zarówno do zastosowania w miejscach prywatnych (ogrody, balkony), jak i komercyjnych (tarasy). Zespół projektantów przykłada szczególną wagę do unikalnego charakteru natury i śmiałej kreatywności każdego wzoru.

Każdy parasol ogrodowy na wysięgniku UMBROSA to produkt składany pod indywidualne zamówienie klienta i jego zwrot nie jest możliwy.Kolekcje parasoli UMBROSA

Parasole Paraflex

Parasole Paraflex

Parasole Spectra

Parasole Spectra

Parasole Infina

Parasole Infina

Żagle ogrodowe Ingenua

Żagle ogrodowe Ingenua