Parasole ogrodowe

UMBROSA - ekskluzywne parasole do ogrodu

Katalog parasoli Umbrosa Unikalne wzornictwo zacieniania, to najlepsze wyrażenie opisujące produkty UMBROSA. Belgijska firma UMBROSA oferuje kolekcję luksusowych rozwiązań zacieniania powierzchni zewnętrznych z możliwością regulacji: Paraflex, Ingenua, Icarus, Spectra, Eclipsum, Infina, Nauta, Etna i Basic. Każda z tych grup produktów zapewnia ochronę przed słońcem w prosty i stylowy sposób. Rozwiązania zacieniające firmy UMBROSA wyrażają wyraźnie zarówno elegancję i subtelną prostotę, a w połączeniu z dotychczas nieznaną ergonomią, wprowadzają słowa "łatwe w użyciu" na wyższy poziom. UMBROSA w sposób bardzo świadomy wybiera współpracę z najlepszymi międzynarodowymi projektantami oraz produkcję wyłącznie w Belgii. Wszystkie części wykonane są z wytrzymałego anodowanego aluminium, materiałów odpornych na promienie UV oraz tkanin o najwyższej jakości. Wszystko to zapewnia możliwość zacieniania powierzchni na długie lata. Kolekcja parasoli UMBROSA eksportowana jest do 80 krajów i można ją znaleźć na najpiękniejszych tarasach na świecie oraz w najbardziej znanych sieciach hotelowych.

Natura stanowi niewyczerpalne źródło inspiracji: drzewa i inne rośliny dają cień w unikalny sposób, nie tylko sobie samym, ale także swojemu siedlisku. UMBROSA polega na genialnych rozwiązaniach występujących w naturze rozwijając wartościowe i innowacyjne pomysły na zacienianie powierzchni, różniące się znacznie od parasoli w klasycznym rozumieniu. UMBROSA jest specjalistą w tworzeniu supernowoczesnych parasoli zarówno do zastosowania w miejscach prywatnych, jak i komercyjnych. Zespół projektantów przykłada szczególną wagę do unikalnego charakteru natury i śmiałej kreatywności każdego wzoru.

Wszystkie produkty UMBROSA są produktami składanymi pod indywidualne zamówienie klienta i ich zwrot nie jest możliwy.Kolekcje parasoli UMBROSA

Parasole Paraflex

Parasole Paraflex

Parasole Spectra

Parasole Spectra

Parasole Infina

Parasole Infina

Żagle ogrodowe Ingenua

Żagle ogrodowe Ingenua