Parasole ogrodowe

Umbrosa - ekskluzywne parasole do ogrodu

Katalog parasoli Umbrosa Unikalne wzornictwo zacieniania, to najlepsze wyrażenie opisujące produkty Umbrosa. Belgijska firma Umbrosa oferuje kolekcję luksusowych rozwiązań zacieniania powierzchni zewnętrznych z możliwością regulacji: Paraflex, Ingenua, Icarus, Spectra, Eclipsum, Infina, Nauta, Etna i Basic. Każda z tych grup produktów zapewnia ochronę przed słońcem w prosty i stylowy sposób. Rozwiązania zacieniające firmy Umbrosa wyrażają wyraźnie zarówno elegancję i subtelną prostotę, a w połączeniu z dotychczas nieznaną ergonomią, wprowadzają słowa "łatwe w użyciu" na wyższy poziom. Umbrosa w sposób bardzo świadomy wybiera współpracę z najlepszymi międzynarodowymi projektantami oraz produkcję wyłącznie w Belgii. Wszystkie części wykonane są z wytrzymałego anodowanego aluminium, materiałów odpornych na promienie UV oraz tkanin o najwyższej jakości. Wszystko to zapewnia możliwość zacieniania powierzchni na długie lata. Kolekcja parasoli Umbrosa eksportowana jest do 80 krajów i można ją znaleźć na najpiękniejszych tarasach na świecie oraz w najbardziej znanych sieciach hotelowych.

Natura stanowi niewyczerpalne źródło inspiracji: drzewa i inne rośliny dają cień w unikalny sposób, nie tylko sobie samym, ale także swojemu siedlisku. Umbrosa polega na genialnych rozwiązaniach występujących w naturze rozwijając wartościowe i innowacyjne pomysły na zacienianie powierzchni, różniące się znacznie od parasoli w klasycznym rozumieniu. Umbrosa jest specjalistą w tworzeniu supernowoczesnych parasoli zarówno do zastosowania w miejscach prywatnych, jak i komercyjnych. Zespół projektantów przykłada szczególną wagę do unikalnego charakteru natury i śmiałej kreatywności każdego wzoru.

Wszystkie produkty Umbrosa są produktem składanym pod indywidualne zamówienie klienta, zastrzegamy prawo zwrotu.Kolekcje parasoli

Parasole Paraflex

Parasole Paraflex

Parasole Spectra

Parasole Spectra

Ingenua

Parasole Ingenua