realizacje

Na stronie tej prezentujemy wybrane obiekty: hotele, SPA, gabinety odnowy biologicznej, które zostały wyposażone w meble Haste Garden i KARASEK Wien.


Terma Bania, Białka Tatrzańska

Terma BANIA, Białka Tatrzańska

Terma Bania w Białce Tatrzańskiej to miejsce niezwykłe - 3 niezależne strefy zabawy, 14 basenowych niecek, zjeżdżalnie o łącznej długości ponad 300 metrów, gejzery, armatki wodne, jacuzzi, sztuczne fale, relaksu i saunarium.


Baseny Termalne

Termy Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej

Postaw na zdrowie, relaks i zabawę w wodach termalnych wprost z Wysokiego Wierchu i... poddaj się niezapomnianym atrakcjom w otoczeniu Tatrzańskiego Parku Narodowego.


Restauracja Oto!Sushi Warszawa

Restauracja Oto!Sushi Warszawa

Fotele Maris w restauracji Oto!Sushi Warszawa.
Realizacja z 2015 r.


Restauracja UMAMI Pyskowice

Restauracja UMAMI Pyskowice

Meble Riviera w restauracji UMAMI w Pyskowicach.
Realizacja z kwietnia 2015 r.


Terma BANIA, Białka Tatrzańska

Terma BANIA, Białka Tatrzańska

Terma Bania w Białce Tatrzańskiej to miejsce niezwykłe - łączy w sobie rozrywkę parku wodnego, komfort SPA oraz lecznicze właściwości termalnego wypoczynku. Wszystko to dopełnia położenie w bezpośrednim sąsiedztwie największego w Polsce kompleksu narciarskiego.


GRAVITAN Health & Sport Clubs, Park Handlowy Janki

GRAVITAN Health & Sport Clubs, Park Handlowy Janki

Gravitan Health and Sport Club w Jankach to około 2000 m2, oferujący Państwu zupełnie nowe rozwiązania treningowe zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Klub został otwarty 27 listopada 2010 roku w Parku Handlowym Janki.


Hotel SPA Dr Irena Eris, Krynica  Zdrój

Hotel SPA Dr Irena Eris, Krynica Zdrój

SPA w gorach - Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój położony jest w dolinie Czarnego Potoku u stóp Jaworzyny Krynickiej. To miejsce dla osób, które chcą poświęcić swój wolny czas odnowie biologicznej i cenią sobie luksus oraz najwyższą jakość usług. Hotel Dr Irena Eris SPA w górach to również oferta dla osób, które chcą uciec od tłumu ludzi i zgiełku wielkich miast. Okoliczne zabytki i atrakcje regionalne urozmaicą pobyt w naszym hotelu SPA.


Hotel SPA Dr Irena Eris, Wzgórza Dylewskie

Hotel SPA Dr Irena Eris, Wzgórza Dylewskie

Hotele SPA Dr Irena Eris należą do najnowocześniejszych hoteli SPA.

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie usytuowany jest w otulinie Parku Krajobrazowego, w sąsiedztwie jednej z najwyżej położonych miejscowości polskich pojezierzy - Wysokiej Wsi, w powiecie Ostróda.


Hotel Biały Kamień

Hotel "Biały Kamień"

Hotel "Biały Kamień" położony jest w otulinie góry Biały Kamień, która okryta jest magicznym kultem natury plemion słowiańskich.
Kryształy kwarców, radonowe wody lecznicze, zdrowotne źródła, miłosne zioła i powietrze z życiodajnych lasów, stanowią przedłużenie życia i zdrowia od niepamiętnych czasów.


Apartamenty Sopocki Parkur, Invest Komfort SA

Apartamenty Sopocki Parkur, Invest Komfort SA

Sopocki Parkur to zespół apartamentowy, który znajduje się w dolnej części Sopotu, blisko pasa nadmorskiego. Architektura budynków nawiązuje do tradycyjnej zabudowy Sopotu. Na terenie inwestycji znajduje się obszerny dziedziniec oraz wewnętrzny kompleks rekreacyjny z saunami i salą fitness.


Apartamenty Nowa Lastadia w Gdańsku, Invest Komfort SA

Apartamenty Nowa Lastadia w Gdańsku, Invest Komfort SA

Nowa Lastadia to zespół apartamentowy, który powstał na Starym Przedmieściu w Gdańsku, w odległości niespełna 500 m od Dolnej Bramy, uznanej za najstarsze miejsce Gdańska. W bliskim sąsiedztwie znajduje się gdańska Starówka oraz Motława. Do dyspozycji mieszkańców jest również zespół rekreacyjny z saunami i salą fitness.


Hotel DUO SPA Janów Lubelski

Hotel DUO SPA Janów Lubelski

Położony nad Zalewem Janowskim, otoczony lasami Hotel Duo**** oferuje idealne warunki do wypoczynku na łonie natury.
Różnorodność proponowanych usług, kameralna atmosfera oraz bezpośredni kontakt przyrody są naszym atutem oraz gwarancją udanego pobytu.


Hotel HP Park Poznań

Hotel HP Park Poznań

Hotel HP Park Poznań położony jest nad brzegiem jeziora Malta zaledwie 4 km od centrum miasta, Starego Rynku i terenów Międzynarodowych Targów Poznańskich. Obok hotelu, wokół jeziora Malta, rozciągają się wspaniałe tereny rekreacyjne, sztuczny stok narciarski, tor saneczkowy i ścieżka rowerowa, a do malowniczo położonego ogrodu zoologicznego wiedzie trasa kolejki wąskotorowej.


RADISSON BLU Hotel, Gdańsk

RADISSON BLU Hotel, Gdańsk

Usytuowany w samym sercu Głównego Miasta (Długi Targ) hotel Radisson Blu to idealne miejsce dla gości odwiedzających Gdańsk w celach biznesowych jak i turystycznych. Położony przy Trakcie Królewskim i w pobliżu Dworu Artusa, symbolu potęgi miasta w XVI w., obiekt stanowi wymarzoną oprawę dla konferencji, seminariów i spotkań biznesowych.


Gravitan Health And Sport Clubs Park Handlowy Targówek

Gravitan Health And Sport Clubs Park Handlowy Targówek

Gravitan Health and Sport Club w Parku Handlowym Targówek to około 2600 m2 powierzchni.
Klub został otwarty 16 sierpnia 2011 roku i jest drugim klubem Gravitan w okolicach Warszawy.