Leżanki ogrodowe

Odpoczynek na świeżym powietrzu jest nieoceniony po długim i męczącym dniu. Podaruj sobie idealną przestrzeń do relaksu - jest nią leżanka ogrodowa, którą wykorzystasz na trawie, tarasie lub balkonie. Materiał wykonania dostępnych u nas mebli wypoczynkowych dostosowano do zmiennych warunków atmosferycznych, dzięki czemu nie musisz obawiać się nagłych zniszczeń. Leżanki ogrodowe są nie tylko rewelacyjnie wykonane, lecz także wielofunkcyjne. Zastosujesz je, urządzając strefę odpoczynku przed domem, a również we wnętrzu hoteli, na przykład przy krytym basenie lub w strefie SPA.

Przygotowane przez nas meble wypoczynkowe możesz samodzielnie regulować - wystarczy, że dobierzesz kąt nachylenia oparcia. Leżanki aluminiowe oraz drewniane posłużą Ci do opalania się w pozycji siedzącej i jednoczesnego czytania książki. Mebel możesz również całkiem rozłożyć, dzięki czemu utniesz sobie krótką drzemkę. Żeby było Ci naprawdę wygodnie, dobierz do leżaka basenowego odpowiednią poduszkę. W naszym asortymencie znajdziesz modele z materiału, który cechuje się niewrażliwością na zabrudzenia oraz odpornością na wodę. Oferujemy Ci kilkanaście wersji kolorystycznych poduszek do leżanek wypoczynkowych, więc bez trudu dobierzesz idealny wariant do aranżacji ogrodu lub hotelu.

Prawdziwy komfort pełnego wypoczynku i relaksu osiągną Państwo uzupełniając swoja grupę mebli o leżanki ogrodowe, które można ustawić zarówno w cieniu na zadaszonym tarasie lub pod rozłożystym drzewem, jak i w słonecznym miejscu przy domu lub przy basenie. Dzięki wyposażeniu drewnianych leżaków w kółka można je z łatwością przemieszczać w zależności od pory dnia lub upodobań. Kilkustopniowa regulacja pozycji oparcia we wszystkich modelach pozwala na wypoczynek w pozycji siedzącej, półleżącej oraz leżącej. Dodatkowa regulacja siedziska w modelu Riviera daje dodatkowy komfort użytkowania. Model Merlin z siedziskiem i oparciem z Batyliny jest bardzo wygodny bez potrzeby zastosowania dodatkowej poduchy oraz jest niezwykle praktyczny, jeśli mebel ma być ustawiony w pobliżu basenu.
Poniżej mogą Państwo zobaczyć drewniane leżaki i poduchy ogrodowe z oferty HASTE GARDEN.