Pokrowce na meble ogrodowe, pokrowce ochronne

Pokrowce na meble ogrodowe - tkanina Oferujemy solidne, estetyczne i trwałe pokrowce stworzone specjalnie do ochrony mebli marki HASTE GARDEN.

Dzięki zastosowanej ochronie wydatki na meble i akcesoria ogrodowe stają się inwestycją wieloletnią, służą przez długie lata.

Wykonane z tkaniny poliestrowej, impregnowanej powłoką akrylową, dodatkowo podklejonej PCV- całość o gramaturze 480/m2. Pokrowce szyte są nićmi poliestrowymi (podwójnym ściegiem), szczególnie wytrzymałe i odporne w miejscach łączeń na działanie wilgoci, szarpnięć i podmuchów wiatru, wyposażone w sznurki ułatwiające ich zakładanie oraz stabilne mocowanie na chronionych meblach.

Zaprojektowane tak, żeby mebel po nakryciu zachowały korzystny efekt wizualny. Kolor tkaniny grafit. Każdy z pokrowców zapakowany jest w etui, co zapewnia wygodne przechowywanie.


Pokrowce na meble ogrodowePrzepis konserwacji tkaniny

100% poliester
- nie prasować
- nie czyścić chemicznie
- nie suszyć w suszarce bębnowej
- wyrób może być prany wyłączne ręcznie, z zastosowaniem letniej wody i gąbki.

Gwarancja: 12 miesięcy przy użytkowaniu zgodnym z przeznaczeniem.

Pokrowce na meble ogrodowe - dlaczego warto je kupić?

Wszystkie meble ogrodowe, szczególnie jeśli w okresie zimowym są zostawiane na zewnątrz, potrzebują odpowiedniego zabezpieczenia przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Zarówno fotele ogrodowe, jak i stół ogrodowy czy krzesła ogrodowe muszą być chronione przed niskimi temperaturami, wodą i wilgocią. Taką funkcję spełniają praktyczne pokrowce na meble ogrodowe na zimę, które można zamówić w Haste Garden – jest to najlepszy sposób na to, by zabezpieczyć meble ogrodowe na czas zimy, ale nie tylko. Dedykowane pokrowce powinny być również wykorzystywane latem. W końcu pokrowce są wykonane z materiału impregnowanego akrylem, więc chronią meble ogrodowe nie tylko przed wodą, zabrudzeniami, ale niestraszne im również promieniowanie UV.

Pokrowiec na sofę ogrodową i nie tylko

Dobrze dobrane pokrowce na meble ogrodowe powinny odpowiadać rozmiarom mebli ogrodowych. Należy dobrać je pod kątem ich wielkości w taki sposób, by całkowicie okrywały powierzchnię mebla. Tylko w tym przypadku będą one w pełni chronić przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Pokrowiec na sofę ogrodową powinien więc szczelnie osłaniać zarówno boki sofy, jak i całe siedzisko. W naszej ofercie znajdziesz również pokrowce do przechowywania mebli ogrodowych, które mogą mieć różne kształty. Możesz się zdecydować na pokrowce na meble takie jak: stoły (prostokątne, kwadratowe), krzesła ogrodowe, ale możesz również zamówić pokrowiec na huśtawkę ogrodową.

Pokrowiec na meble ogrodowe - jakość i funkcjonalność

Każdy pokrowiec na meble ogrodowe dostępny w naszym asortymencie pozwala zabezpieczyć meble przed wahaniami temperatur, wpływem wilgoci, promieniowaniem UV czy rozwojowi pleśni. Wszystko za sprawą wysokiej jakości materiału, który został odpowiednio zabezpieczony. Możesz nimi okrywać meble rattanowe, meble aluminiowe, meble z technorattanu, ale też meble drewniane – tak naprawdę zabezpieczą wszystko to, co może się znajdować w ogrodzie, na tarasie czy balkonie. Oferowane przez nas produkty wyposażone są w wytrzymałe etui, dzięki czemu nieużywane pokrowce można schować wtedy, gdy nie będą użytkowane, co oczywiście ułatwia ich przechowywanie.

Zestaw pokrowców na wszystkie meble

Jeśli zauważysz w swoim ogrodzie, że działanie czynników atmosferycznych ma niekorzystny wpływ na estetykę mebli, to ostatni dzwonek, żeby zamówić pokrowce ogrodowe z poliestru. Oczywiście zaleca się, by pokrowce (całe zestawy) kupować wraz z zakupem mebli ogrodowych. Meble ogrodowe wykonane z drewna czy metalu, mimo tego, że są odpowiednio zabezpieczone, potrzebują dodatkowej ochrony, by prezentować się nienagannie przez wiele lat. Najlepiej więc zamówić pokrowce na cały komplet mebli, co pozwoli na skuteczne zabezpieczenie wszystkich sprzętów na świeżym powietrzu - w ogrodzie i na tarasie - na długi czas. Osłony na metalowe, plastikowe i drewniane meble sprawią, że będą się one prezentować nawet po kilku sezonach tak samo jak w dniu zakupu. Zabezpiecz siedzisko krzesła, sofy i innych mebli przed promieniami słonecznymi, wilgocią i innymi czynnikami z pokrowcami na meble Haste Garden już dziś!powrót...