Stoły ogrodowe

W naszym asortymencie znajdziesz bogatą ofertę stołów i krzeseł ogrodowych, które pozwolą Ci cieszyć się komfortową strefą odpoczynku w przestrzeni przed domem. Jeśli zależy Ci na wieloletnim użytkowaniu mebli, zdecyduj się na modele wykonane z drewna. Odpowiednio zaimpregnowany materiał będzie chronił stół drewniany przed negatywnym działaniem zmiennych temperatur lub deszczu. Meble wykonane z tego naturalnego tworzywa bez trudu skomponujesz z aranżacją klasyczną i drewnianym parkietem, ale w połączeniu z białymi lub szarymi płytkami będą też doskonale wyglądały w nowoczesnej aranżacji. Stoły ogrodowe metalowe wyróżniają się niższą wagą - są świetne do restauracji, w której będą często przenoszone. Sprawdzą się także jako element wyposażenia niewielkiego balkonu urządzonego w stylu nowoczesnym lub industrialnym.

Drewniany stół ogrodowy skomponuj z krzesłami z tego samego materiału. Jeśli jednak wybrany przez Ciebie model ma metalową podstawę, to świetnie zaprezentuje się w połączeniu z metalowymi krzesłami. Zwrócenie uwagi na materiał wykonania pozwoli Ci stworzyć spójną aranżację na tarasie lub balkonie. Ważne jest także dopasowanie wielkości stołu ogrodowego do liczby krzeseł - jeśli będzie ich zbyt dużo, a wiele osób będzie siedziało bardzo blisko siebie, przestaną być komfortowe.

Jeśli masz ogromny taras, zdecyduj się na rozkładany stół ogrodowy. Będzie wygodnym rozwiązaniem dla dużych rodzin i doskonale sprawdzi się podczas przyjęć. Urządzasz niewielką przestrzeń przed domem bądź balkon? Postaw na dwa niewielkie stoliki ogrodowe - jeden z nich będziesz wyjmować tylko w razie potrzeby.

Z myślą o spotkaniach z bliskimi na świeżym powietrzu prezentujemy zestawy meblowe dostosowane do wielkości powierzchni przeznaczonej do zaaranżowania. Ogrodowe stoły drewniane pasują do wszystkich foteli drewnianych, a podstawowym kryterium wyboru będą wymiary okrągłego bądź prostokątnego modelu. Przy większej powierzchni tarasu polecamy praktyczne rozkładane modele tarasowe z wkładką motylkową, która daje dodatkowe miejsce dla zaproszonych gości. Metalowe wersje na stelażach posiadają funkcje składania. Poniżej mogą Państwo zobaczyć propozycje z oferty HASTE GARDEN.