powrót...

Poduszki ogrodowe, poduszki na meble ogrodowe, poduchy

DRALON - tkanina akrylowa do produkcji pokrowców na poduszkiKażdy fotel, krzesło i leżanka ogrodowa, jest bardziej ekskluzywnym i wygodniejszym meblem gdy jest na nim położona ekskluzywna i elegancka poducha.... i to nie tylko w chłodne letnie wieczory, gdy odczuwamy poza wygodą przyjemne ciepło siedząc na poduszce. Miękkość i przytulność poduchy to jedno - wszystkie poduchy z kolekcji HASTE GARDEN mają gwarantowaną, bardzo dobrą jakość wykonania oraz wyprodukowane zostały ze starannie dobranych materiałów bardzo dobrej jakości.

Poduchy na fotel, fotel z wysokim (przestawnym) oparciem, taboret, krzesło oraz leżankę oferujemy w wersji standardowej oraz z pokrowcami na zamek błyskawiczny, ściąganymi do prania /pranie możliwe jest w temp. do 40°C, prasowanie w temp. do maks.150°C, pozostałe informacje dotyczące pielęgnacji znajdują się na wszywce/.

Gama kolorystyczna jednobarwnych tkanin akrylowych, z których wybrać można poszycie, składa się z czternastu eleganckich kolorów. Tkanina ta ma m.in. dużo lepsze parametry odporności na promienie UV, szybciej schnie po niespodziewanym, przelotnym deszczu, wchłaniając mniejsza ilość wody. Tkaniny te są przyjemne w dotyku i bardzo trwałe.

DRALON - syntetyczne włókno akrylowe, użyte przy produkcji tkaniny, produkowane jest z myślą o ochronie środowiska. Do produkcji 1 tony włókna zużyto jedynie 5 m3 wody. Dużo mniej, niż zużywane jest przy uprawie i produkcji materiałów i tkanin z naturalnych surowców, do których należy m.in. bawełna. Dralon posiada również najlepsze na świecie wyniki bilansowe zużycia CO2 potwierdzające odpowiedzialne podejście jej producenta do ochrony środowiska i naszych naturalnych zasobów. Więcej szczegółowych, ciekawych informacji na temat akrylowego włókna marki DRALON użytego do produkcji tkanin, z których oferujemy pokrowce na poduszki, znaleźć możecie Państwo na stronie www.dralon.de

W produkcji poduch stosowane są poza tkanina akrylową również pianki (bezfreonowe) oraz włóknina.

Wymiary poduch z naszej kolekcji odpowiadają międzynarodowym standardom wymiarów poduch na modele mebli ogrodowych. Dlatego też poduchy ogrodowe z kolekcji HASTE GARDEN pasują do wielu markowych mebli.

Zamów bezpłatne próbki tkanin

Dostępne kolor poduszek

Poduchy w sklepie internetowym: poduchy na meble ogrodowe

powrót...