Grillowanie

Nadchodzące lato, to czas, kiedy przenosimy nasze życie na świeże powietrze. Na szczęście mamy już za sobą czasy, gdy meble ogrodowe były tylko praktyczne. Dzisiaj maja one nie tylko ładne formy, wyśmienite materiały, ale również ekskluzywny design.    Nasz ogród lub taras staje się dodatkowym pokojem.   A co z kuchnią? Z niej również nie chcemy i nie musimy rezygnować, otwieramy nasza kuchnie OPEN-AIR !

Grillowanie jest nie tylko przyjemnością, ale również okazja do wielu, nawet codziennych spotkań, przyjemnością w tym dla Pana domu, przeżyciem dla dzieci.

Zarówno profesjonalny grill, nieograniczona ilość potraw, jak i wyrafinowane dodatki, warzywa i sosy są urozmaiceniem domowego grillowania, które coraz częściej nazywane jest synonimem BARBECUE (lub w skrócie BBQ) pochodzącym od meksykańsko-hiszpanskiego słowa barbacoa, używanego  już w 1526 roku.   Barbecue to również popularne określenie przyjęcia na świeżym powietrzu.

Grill - profesjonalny grill - grill ogrodowy

Co cechuje wyśmienity, profesjonalny grill ? Są to oczywiście - profesjonalny design, wyśmienitą jakość, sprawdzone, bezpieczne funkcjonowanie i konstrukcja, właściwie dobrane materiały, funkcje i możliwości, które powodują, ze nasza kuchnia OPEN-AIR nie jest kompromisem w stosunku do naszej domowej kuchni.

HASTE GARDEN życzy Państwu słonecznego lata i jak najwięcej czasu spędzonego na świeżym powietrzu.


powrót...