Ławki ogrodowe

Drewniane i metalowe ławki ogrodowe oraz parkowe

Urządzenie pięknego ogrodu jest dla Ciebie wyzwaniem? Pamiętaj o dobraniu odpowiedniej ławki drewnianej, dzięki której przestrzeń stanie się idealna do odpoczynku na świeżym powietrzu. Zwróć szczególną uwagę na stylistykę mebla ogrodowego. Jeśli zdecydujesz się na styl rustykalny lub romantyczny, postaw na ławkę pomalowaną białą farbą - będzie świetnie pasowała do uroczych alejek i ciepłego oświetlenia. Wolisz klasyczną stylistykę? Zdecyduj się na brązowy mebel z metalową podstawą, której kolor dobierzesz do własnych potrzeb. Ważna jest również szerokość ławki do ogrodu - w naszym asortymencie odnajdziesz modele zarówno dla dwóch, jak i trzech osób.

Ważne jest ustawienie mebla w taki sposób, żeby odpoczynek był komfortowy. Będzie tak, jeśli umieścisz drewnianą ławkę ogrodową w zacienionym miejscu. Nadmiar promieni słonecznych nie sprzyja relaksowi i może utrudnić, na przykład czytanie książki. Zwróć także uwagę, żeby przestrzeń była w jakiś sposób chroniona przed wiatrem - drewniane ławki ustaw przy nieco wyższych krzewach. Odpoczynek będzie wyjątkowo udany, jeśli zadbasz o odpowiedni zapach. Pamiętaj o tym, żeby mebel wypoczynkowy stał blisko ziół oraz kwiatów, których zapach Ci się podoba.

Jednym z najpopularniejszych elementów, które uatrakcyjniają przestrzeń na zewnątrz są ogrodowe ławki z drewna bądź metalowe modele parkowe. Idealnie prezentują się zarówno stojąc samodzielnie, jak również w połączeniu ze stołem bądź fotelami. Dostępne w naszej ofercie modele można ustawić w miejscu, z którego roztacza się piękny widok albo ukryć je wśród zieleni tworząc odosobniony i romantyczny zakątek. Miękkie i stylowe poduszki na ławki ogrodowe sprawiają, że oferowane siedziska mogą pełnić także funkcję ozdobną, uzupełniając całość kompozycji roślinnej. Poniżej mogą Państwo zobaczyć modele z oferty HASTE GARDEN.