Wysyłka i dostawa mebli ogrodowych Haste Garden

Artykuły oferowane w sklepie hastegarden.pl  ze względu na wielkość i wagę opakowań, wymagają dostawy samochodem ciężarowym. Dostawy pod adres wskazany w zamówieniu, realizowane są na terenie całej Polski.

Serwis obejmuje dostawę do granicy posesji, bez wniesienia towaru na teren posesji lub do domu oraz nie obejmuje montażu mebli. W przypadku towarów, których przeniesienie z samochodu do granicy posesji nie jest możliwe samodzielnie przez kierowcę, Klient zobowiązany jest zapewnić pomoc innych osób.

Dostawa w ustalonym terminie

Droga przesyłki jest śledzona dzięki elektronicznemu systemowi monitorowania przesyłek TRACK & TRACE. Umożliwia to uprzednia awizacje daty doręczenia przesyłki. W tym celu prosimy o podanie numeru telefonu w formularzu zamówienia przy rejestracji konta. Dostawa następuje w ciągu 48 godzin / w dni robocze, od daty skompletowania zamówienia w siedzibie Haste Trade & Design Sp. z o.o.

Dostawy realizowane są od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00.

O ile w ofercie nie jest wskazane inaczej, standardowy koszt dostawy zależny jest od wielkości oraz wagi przesyłki. Opłaty te doliczane są dodatkowo do cen towarów zakupionych w sklepie www.hastegarden.pl - ich kalkulacja następuje automatycznie przy wypełnieniu zamówienia i powiększa jego wartość.