BLOG HASTE GARDEN


Z jakiego materiału wybrać meble ogrodowe?

Z jakiego materiału wybrać meble ogrodowe?

Wybór odpowiednich mebli do ogrodu sprowadza się do wielu czynników. Ich wygląd i dopasowanie do otoczenia czy gustu to nie wszystko, na co warto zwracać uwagę. Należy pamiętać, że materiał, z którego je wykonano, również jest niezmiernie istotny. Powinien on stanowić podstawowy wyznacznik właśnie podczas dobierania m.in. ławek i krzeseł do ogrodu, gdyż są one wystawione na działanie warunków atmosferycznych. Podpowiadamy, jak to zrobić w praktyce!

ZOBACZ WIĘCEJ


Jak zabezpieczyć meble ogrodowe na zimę?

Jak zabezpieczyć meble ogrodowe na zimę?

Okres zimowy to czas, w którym jesteśmy zmuszeni pożegnać się na kilka miesięcy z wypoczynkiem na świeżym powietrzu, z grillowaniem i z rodzinnymi spotkaniami pod przysłowiową chmurką. Ponieważ większość osób korzysta w okresie letnim z drewnianych mebli ogrodowych, to wraz z końcem sezonu powinno się pomyśleć o tym, aby dobrze zabezpieczyć je na te kilka miesięcy, podczas których będą one nieużywane. 

ZOBACZ WIĘCEJ


Czym impregnować meble ogrodowe?

Czym impregnować meble ogrodowe?

Picie filiżanki ulubionej kawy w słoneczny dzień na świeżym powietrzu czy wspólne grillowanie ze znajomymi to typowe formy spędzania wolnego czasu w ogrodach, których nieodłącznym wyposażeniem są oczywiście meble. Często decydujemy się na wyposażenie drewniane, prezentujące się bardzo naturalnie i pięknie komponujące się z roślinami. Wygląd nowoczesnych zestawów ogrodowych cieszy oko, ale czy z biegiem czasu i estetyka nie straci na swoim blasku?

ZOBACZ WIĘCEJ