BLOG HASTE GARDEN


Przygotuj się na wiosnę w ogrodzie - postaw na ekskluzywne meble ogrodowe

Wiosna w ogrodzie - ekskluzywne meble ogrodowe

Gdy trawa na zewnątrz staje się coraz bardziej zielona, a termometr pokazuje coraz wyższe temperatury, czas pomyśleć o ogrodzie. Przygotowania do kolejnej wiosny to nie tylko wysianie roślin, ale przede wszystkim zaplanowanie wyposażenia - niezbędnego do odpoczynku i rekreacji. W tym celu warto wybrać wyłącznie wysokiej jakości meble ogrodowe, które posłużą przez wiele lat! W poniższym artykule prezentujemy zarówno modele mebli nowoczesnych, jak i tradycyjnych, jakie znajdziesz w sklepie internetowym Haste Garden.

ZOBACZ WIĘCEJ

Jak wybrać komfortowe i solidne fotele ogrodowe?

Jak wybrać komfortowe i solidne fotele ogrodowe?

Własny ogród kojarzy się z relaksem i ciszą. Nigdzie indziej nie odpoczywa się tak dobrze, jak wśród zieleni. Jednak samo naturalne otoczenie nie wystarczy - potrzebne są również wysokiej jakości meble na taras lub do ogrodu, które umożliwią komfortowe spędzanie czasu zarówno z rodziną czy znajomymi, jak i w samotności. Dopasowane rozwiązania w tym zakresie proponuje Haste Garden, oferując całe komplety wypoczynkowe do ogrodu oraz pojedyncze egzemplarze - takie jak drewniane fotele ogrodowe i sofy.

ZOBACZ WIĘCEJ


Z jakiego materiału wybrać meble ogrodowe?

Z jakiego materiału wybrać meble ogrodowe?

Wybór odpowiednich mebli do ogrodu sprowadza się do wielu czynników. Ich wygląd i dopasowanie do otoczenia czy gustu to nie wszystko, na co warto zwracać uwagę. Należy pamiętać, że materiał, z którego je wykonano, również jest niezmiernie istotny. Powinien on stanowić podstawowy wyznacznik właśnie podczas dobierania m.in. ławek i krzeseł do ogrodu, gdyż są one wystawione na działanie warunków atmosferycznych. Podpowiadamy, jak to zrobić w praktyce!

ZOBACZ WIĘCEJ


Jak zabezpieczyć meble ogrodowe na zimę?

Jak zabezpieczyć meble ogrodowe na zimę?

Okres zimowy to czas, w którym jesteśmy zmuszeni pożegnać się na kilka miesięcy z wypoczynkiem na świeżym powietrzu, z grillowaniem i z rodzinnymi spotkaniami pod przysłowiową chmurką. Ponieważ większość osób korzysta w okresie letnim z drewnianych mebli ogrodowych, to wraz z końcem sezonu powinno się pomyśleć o tym, aby dobrze zabezpieczyć je na te kilka miesięcy, podczas których będą one nieużywane. 

ZOBACZ WIĘCEJ


Czym impregnować meble ogrodowe?

Czym impregnować meble ogrodowe?

Picie filiżanki ulubionej kawy w słoneczny dzień na świeżym powietrzu czy wspólne grillowanie ze znajomymi to typowe formy spędzania wolnego czasu w ogrodach, których nieodłącznym wyposażeniem są oczywiście meble. Często decydujemy się na wyposażenie drewniane, prezentujące się bardzo naturalnie i pięknie komponujące się z roślinami. Wygląd nowoczesnych zestawów ogrodowych cieszy oko, ale czy z biegiem czasu i estetyka nie straci na swoim blasku?

ZOBACZ WIĘCEJ